BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Wyjątkowy wypoczynek w polskich górach

Klimatycznie i z tradycją

 

Każdy kto ceni piękno przyrody, a przy tym prawdziwą gościnność i głęboko zakorzenione w domach tradycje, będzie zachwycony z urlopu spędzonego na Podhalu. Tutejsze krajobrazy, jedyne w swoim rodzaju pomniki natury oraz barwna kultura mieszkańców regionu potrafią zachwycić każdego, nawet najbardziej wymagającego Turystę. Ponadto sprawne rozwiązania logistyczne oraz często kursujący bus Zakopane ułatwiają poznawanie i zwiedzanie tego obszaru.

 

Dla kogo urlop na Podhalu?

Nieograniczone możliwości rekreacyjne!

 

Wypoczynek w polskich górach tak naprawdę polecany jest dla wszystkich: młodszych, starszych, doświadczonych piechurów, amatorów narciarstwa ale i osób szukających relaksu czy spokoju na łonie natury.

Zakopane i okolice proponują szereg ciekawych możliwości do zwiedzania, które zainteresują wielbicieli historii, sztuki a nawet i małe dzieci. Ważne, aby móc swobodnie przemieszczać się na terenie Podhala ale w tym pomoże BusTatry - najbardziej znany i polecany bus Zakopane!

 

Nasza oferta

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować

 

BusTatry działa na rynku zakopiańskim już ponad ćwierć wieku. Doświadczenie jest więc naszą flagową cechą. Przez lata działalności jako bus Zakopane, wypracowaliśmy najlepsze trasy, które zachwycą każdego Turystę. Osoby, które nie znają jeszcze okolicy mogą się dowiedzieć gdzie najlepiej się udać, kiedy oraz w jakich punktach znajdują się szlaki do najpiękniejszych miejsc w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Służymy radą i informacją, a przede wszystkim miejscem w komfortowych i nowoczesnych busach!

 

Oto nasza flota:

→ Minibusy do 8 osób

→ Busy do 28 osób

→ Autobusy do 60 osób

 

Każdy pojazd, który przewozi Pasażerów, jest regularnie przez nas kontrolowany pod względem sprawności technicznej, a także poddawany bieżącym czynnościom sanitarnym.

Busy są klimatyzowane i wyposażone w komfortowe fotele, aby podróż z nami należała do przyjemności. Wiemy, że każda wolna od wyczerpujących pieszych wycieczek chwila zasługuje na wypoczynek.

Na przestrzeni lat, jako firma oferująca usługę bus Zakopane postanowiliśmy urozmaicić ofertę i kupić pojazdy różnej wielkości. Dzięki temu możemy dopasować naszą propozycję do Waszych potrzeb i możliwości finansowych. 

Tak długie istnienie na rynku zawdzięczamy profesjonalnej obsłudze i przede wszystkim konkurencyjnym cenom! 

 

Najlepszy bus Zakopane w mieście - BusTatry!

Szybko, komfortowo i na miejsce!

 

Dlaczego warto zarezerwować naszego busa? 

 

  • Aby obniżyć koszty wypoczynku! Jeśli tylko masz możliwość skorzystania z parkingu hotelowego - zrób to!

Jakkolwiek nasze miasta są piękne, to miejsc postojowych niestety ciągle w nich zbyt mało. Długie krążenie po ulicach w poszukiwaniu parkingu to, przy obecnych cenach paliw mało korzystna przejażdżka.

Nawet przy odrobinie szczęścia, gdy szybko znajdziesz miejsce postojowe, musisz liczyć się z wysokimi cenami za parking. Unikniesz tego wydatku wybierając nas na swojego kierowcę!

 

  • Pewnie dotrzeć na miejsce! Są takie miejsca, szczególnie w Zakopanem, gdzie ciężko dostać się osobom spoza regionu, a tym bardziej dojechać autem. Oczywiście podwózka jak najbliżej szlaku to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie podczas powrotu z niego. My gwarantujemy Ci zawsze podwiezienie jak najbliżej wybranego przez Ciebie miejsca docelowego!

 

  • Skorzystać z wyjątkowej możliwości dopasowania trasy! Nie posiadamy stałych przystanków - podczas rezerwacji wspólnie ustalimy najdogodniejsze dla Ciebie miejsce odbioru i powrotu.

 

 

BusTatry - bus Zakopane, który lubi podróżować

Wybierz się z nami w dalekie podróże!

 

Jako firma wiele przetrwaliśmy i nauczyliśmy się jednego: rozwój to podstawa! Stawiamy więc sobie nowe cele a wraz z nimi nowe wyzwania. Patrząc na liczbę naszych Pasażerów widzimy, że wiele udało nam się osiągnąć. Nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż sięgamy po więcej!

Nasza oferta w tej chwili nie ma granic. BusTatry zawiezie Cię do:

  • dowolnego miejsca na Podhalu,

  • wybranego punktu w Polsce,

  • wymarzonego obszaru w Europie!

 

Wiedeń, Bratysława, Budapeszt i wiele innych miejsc na naszym kontynencie czeka na Ciebie! Oferta bus Zakopane to obecnie coś więcej niż przewóz turystów w górach. To możliwość zaplanowania i przeżycia wspaniałych podróży!

 

Na miejscu też wozimy!

Zaplanuj swobodną imprezę

 

Nasza flota służy także Pasażerom, który potrzebują krótkiego przejazdu na miejscu. Z nami możesz wyluzować się na każdej imprezie.

 

Wesele, chrzciny? Tego typu wydarzenia mają z natury charakter zakrapiany, lepiej więc uniknąć w parze niepotrzebnych dylematów “kto dziś prowadzi”. Bus Zakopane kursuje nocami i chętnie dostarczy Was na miejsce.

Impreza firmowa? Także w tej sytuacji rozsądnie byłoby skorzystać z usługi kierowcy, a dzięki temu, że nasze busy pomieszczą od 6 do nawet 60 osób - taniej i bez komplikacji można dostarczyć na miejsce wszystkich pracowników.

Wycieczka szkolna, pielgrzymka? Nasze pojazdy mają wszelkie uprawnienia do podróżowania w kraju i Europie, zawieziemy Was zatem w dowolne miejsce.

 

Nasza współpraca dla Twojej wygody

Dodatkowa oferta turystyczna

 

Zdarza się, że czasem nawet najbardziej zapaleni podróżnicy nie mają pomysłu na spędzenie dnia. Chętnie wybraliby się na wycieczkę ale brak pomysłu albo brak czasu na organizację im to utrudnia.

 

W takich sytuacjach z pomocą i uzupełnieniem oferty bus Zakopane przychodzi nasz Partner - firma turystyczna OtoTatry. Wystarczy wykonać jeden telefon pod numer tejże firmy, aby zarezerwować kilkugodzinną lub całodniową wyprawę górską i nie tylko! Nie trzeba pamiętać o biletach, transporcie i innych kwestiach - tym wszystkim zajmuje się nasz Partner. My podjeżdżamy i jak zawsze z największą przyjemnością wozimy Cię w niezapomniane i przepiękne miejsca.

 

Kompleksowa obsługa

Wybierz i zarezerwuj BusTatry!

 

Jeśli już wybrać się w podróż to tylko z doświadczonym przewoźnikiem. Oto kilka cech, które zostały docenione przez naszych Klientów:

  • Doświadczenie - 25 lat na rynku umożliwia nam perfekcyjne zorganizowanie trasy i dowiezienie Pasażerów w miejsca, w które nie każdy ma dostęp.

  • Profesjonalizm - szkolenia i kursy dokształcające uważamy za konieczność w naszej branży. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego transportu i poczucia bezpieczeństwa u Pasażerów.

  • Przyjazna obsługa - już w trakcie rezerwacji staramy się podkreślić gotowość do pomocy. Pracownicy naszego biura, jak również kierowcy chętnie udzielą wszelkich informacji w temacie wyjazdu

  • Wygodna podróż - nasze pojazdy posiadają wygodne fotele, miejsce na bagaż oraz klimatyzację. Staramy się zawsze dostosować temperaturę w busie do aktualnych warunków pogodowych.