BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Komfortowe zwiedzanie z BusTatry

Bezpieczny przewóz osób Zakopane

 

Jednym z ważnych punktów udanego wypoczynku jest możliwość swobodnego oddania się lenistwu lub zwiedzaniu, bez martwienia się o kwestie organizacyjne. Do tych zalicza się nie tylko nocleg ale również przemieszczanie się po regionie.

Jeśli chcesz dotrzeć na miejsce:

→ punktualnie,

→ w komfortowych warunkach,

→ bez korków,

→ bez stresu związanego z szukaniem parkingu…

…już dziś wynajmij BusTatry!

 

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Sam zdecyduj gdzie chcesz pojechać!

 

Nasza flota obejmuje pojazdy, które mogą pomieścić od 8 do aż 60 osób. Wszystkie dostosowane są na przewóz osób Zakopane oraz wycieczki dalekobieżne.

Nie ograniczamy się w żaden sposób, pozwalamy Ci podjąć decyzję co zdecydujesz się zobaczyć. Nasze pojazdy zawiozą Cię w dowolne miejsce:

→ na Podhalu,

→ w Polsce, 

→ w Europie

 

Jak dbamy o Klientów?

Robimy to, co kochamy!

 

Potwierdzeniem tego, że kochamy swoją pracę niech będzie fakt, iż nasza firma na rynku działa już 25 lat! Taki szmat czasu oferujemy już przewóz osób Zakopane z całej Polski i nie tylko.

Zaczynało się niebanalnie: krótkimi trasami miejscowymi, po których woziliśmy mieszkańców Podhala a także turystów.

Z czasem nasza flota powiększana była o kolejne pojazdy, a trasa wydłużona na kolejne regiony Polski. Naszym atutem jest elastyczność! Z biegiem czasu nauczyliśmy się dostosowywać do potrzeb Klienta i mimo, że rynek, w którym funkcjonujemy to głównie branża turystyczna, to my wozimy także miejscowych i obsługujemy:

→ chrzciny, wesela itp.,

→ wyjazdy firmowe,

→ szkolne wycieczki, pielgrzymki,

→ transfer z i na lotnisko,

→ dowolne wydarzenia w wybrane przez Was miejsca

 

BusTatry rozpoznawaną marką

Solidna i wiarygodna firma

 

Każdy, kto szuka oferty na przewóz osób Zakopane, powinien wybrać właśnie nas!Usługi jakie oferujemy wyróżniają się pod każdym względem, a to szczególnie dzięki nieustannemu rozwojowi i odbywanym szkoleniom.

Nasza firma stara się nabywać umiejętności w każdej dziedzinie i dzięki temu naszych Pracowników cechuje:

→ otwarta i jasna komunikacja z Klientem,

→ kultura  na najwyższym poziomie,

→ umiejętności radzenia sobie na drodze w każdych warunkach,

→ doradztwo w zakresie regionalnych atrakcji i możliwości turystycznych,

→ wiedza z zakresu pierwszej pomocy i sytuacji awaryjnych

 

Przewóz osób Zakopane jaki oferuje BusTatry to zawsze pewna podróż!

 

 

Nasza flota

Czym wyruszysz w świat

 

Aby dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań Pasażerów, a przede wszystkim zaproponować korzystną cenę, ciągle inwestujemy w nowe pojazdy, umożliwiające przewóz osób Zakopane w małych lub większych grupach.

 

Oto nasza flota:

→ Minibusy do 8 osób

→ Busy do 28 osób

→ Autobusy do 60 osób

 

Wszystkie pojazdy są zadbane i regularnie przechodzą badania techniczne. Dokładamy także starań, aby ich wygląd zewnętrzny i wewnętrzny w pełni oddawał zaangażowanie z jakim oddajemy się naszej pracy. Pojazdy są klimatyzowane i gwarantują komfortowe podróżowanie o każdej porze roku.

 

Wyjazdy całodniowe z BusTatry

Wycieczka zaplanowana idealnie

 

Przyjazd w góry wiąże się z nie lada organizacją. Rezerwacja noclegów, obmyślenie tras i miejsc zwiedzania, sprawdzenie i dostosowanie atrakcji do pogody panującej w Tatrach. Już same te kwestie czynią wypoczynek nieco wyczerpującym. Dobrze więc skorzystać z oferty, która uwolni nas od planowania i zamawiania poszczególnych usług.

 

Jako profesjonalny przewóz osób Zakopane postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i nawiązaliśmy współpracę z doświadczoną i renomowaną firmą turystyczną OtoTatry. Nasz Partner posiada w swojej ofercie atrakcyjne wycieczki jednodniowe, w trakcie których zwiedzicie cuda Tatrzańskiego Parku Narodowego, odwiedzicie pomniki przyrody po stronie słowackiej, dowiecie się ciekawostek z naszego regionu.

 

Co oznacza dla Was ta współpraca w praktyce?

  • Nie musicie samodzielnie rezerwować biletów do poszczególnych atrakcji turystycznych

  • Unikacie stresującej wyprawy własnym autem lub poszukiwania transportu - w tej sytuacji za przewóz osób Zakopane na miejsce i z powrotem odpowiada nasza firma

  • Zyskujecie skrupulatnie zaplanowany dzień, w którym zobaczycie nawet kilka miejsc

  • Nad przebiegiem wyjazdu czuwa opiekun, który udzieli wszelkich informacji na temat odwiedzanych punktów i służy pomocą w razie konieczności

 

 

BusTatry zawsze na czas

Przewóz osób Zakopane dostępny cały rok!

 

Tatry mają szczególną moc przyciągania. Są piękne o każdej porze roku i dlatego cieszą się zainteresowaniem przez okrągłe 365 dni. Niestety, miejsca postojowe nie są w stanie pomieścić wszystkich przyjezdnych, trzeba też przyznać, że ceny za parkingi nie są zachęcające. Warto więc zostawić auto na parkingu hotelowym i dać się zawieźć na miejsce naszym kierowcom.

Co charakteryzuje szczególnie sezon zimowy w górach? Długie, niekończące się i irytujące Turystów korki. Przewóz osób Zakopane, który oferujemy ma to do siebie, że obsługiwany jest przez miejscowych. Dzięki temu szybko i sprawnie potrafimy ominąć zatory drogowe, aby wyprzedzić innych i umożliwić Ci szybsze skorzystanie z usługi.

Ciężkie warunki na drodze? To zmora zimy w górach. Nie każdy samochód posiada napęd na cztery koła, a mieszkańcy nizinnych regionów kraju nie mają w naturze wożenia ze sobą łańcuchów na opony. Jeśli więc przyjechałeś zimą i ciężko Ci się dostać w wyższe rejony Podhala, zostaw auto i oddaj się w nasze ręce.

 

Aktywny wypoczynek w górach

Oferta dla rodzin i nie tylko