BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Wybierz się na wycieczkę!

Przewóz w kraju i zagranicą z BusTatry

 

Chcesz wyjechać na kilka dni ale nie lubisz prowadzić auta? Boisz się latania lub chcesz zminimalizować koszty podróży? Zbierz co najmniej 8 osób i zarezerwujcie razem busa!

  • Zapomnij o tankowaniu i parkingach!

  • Usiądź wygodnie i utnij sobie drzemkę w trakcie podróży!

  • Rozkoszuj się swobodną rozmową z bliskimi w trakcie podróży!

 

Nasza firma oferuje transfery Zakopane i nie tylko! Posiadamy 6 komfortowych pojazdów, które spełniają wymogi unijnie i mogą przewozić Pasażerów po całej Europie! Nie wahaj się wybrać odległego miejsca urlopowego. Skontaktuj się z nami i dopnij swój wyjazd na ostatni guzik!

 

Sprawdź naszą ofertę

Rozbudowana flota busów i autobusów

 

Jako doświadczona firma pragniemy dostosować transfery Zakopane do potrzeb każdego. Dzięki busom różnej wielkości i klasy możemy zaproponować ofertę na każdą kieszeń. Podczas kontaktu nasi profesjonalni doradcy umiejętnie będą mogli zorganizować transport i zaplanować przejazd tak, aby wycieczka była w pełni satysfakcjonująca.

 

W zależności od liczby osób jaką liczy grupa, oferujemy:

→ Minibusy do 8 osób

→ Busy do 28 osób

→ Autobusy do 60 osób

 

Każdy pojazd dobrany jest stosownie do wycieczki. Im dalsza podróż, tym większy bus aby ułatwić spakowanie bagażu. Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne badania techniczne a także certyfikaty wymagane przez Unię Europejską dla przewoźników wożących Turystów po terenie całej Unii.

Rezerwując transfery Zakopane weź pod uwagę przede wszystkim profesjonalizm. Ten jest u nas podstawą!

 

 

Zagraniczne miejsca, które już odwiedziliśmy

Dołącz do nas i zwiedzaj Europę!

 

1. Bratysława

 

Na Słowację kursujemy często, gdyż większość naszych Gości to wielbiciele gór, którzy lubują się także w słowackiej części Tatr. Są jednak i tacy, którzy naturę pragną zamienić na architekturę i rezerwują autobusy, którymi zawozimy ich do stolicy naszych sąsiadów. Wyjątkowo bogate w przepiękne zabytki architektoniczne miasto zdecydowanie warte jest odwiedzenia.

 

2. Budapeszt

 

Niezliczone muzea i teatry, galerie sztuki i wyjątkowe zabytki architektoniczne - tego w Budapeszcie nie brak. Ponadto liczne wydarzenia kulturalne oraz cieszące się niesłabnącą popularnością łaźnie to zdecydowanie czynniki przyciągające Turystów do stolicy Węgier. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy piękno madziarskiego miasta - chętnie Cię tam zawieziemy. Transfery Zakopane to tylko początek naszej oferty.

 

3. Wiedeń

 

Przepiękne i bogate kulturowo oraz architektonicznie miasto będące stolicą Austrii. Jeśli usłyszeć “Nad pięknym modrym Dunajem” to tylko tutaj, właśnie nad tą rzeką. Odwiedź najstarsze na świecie zoo, oddaj się szaleństwu w parku rozrywki Prater i poczuj wyjątkowy klimat tego starego miasta. W podróż zabierze Cię oczywiście BusTatry.

 

Mimo, że początki naszej pracy to głównie transfery Zakopane, to po ponad dwudziestu latach działalności ruszyliśmy w świat i chętnie zabierzemy Cię ze sobą!

 

Miejscowe TOP 3 wśród naszych Gości

Sprawdź, co najchętniej odwiedzają Turyści w Zakopanem

 

Zabytków i pięknych miejsc na Podhalu jest ogrom, jednak są takie, których odwiedzenie należy do obowiązku, jeśli przyjeżdża się w polskie góry. Dostać się do nich to błahostka, wystarczy zarezerwować transfery Zakopane z BusTatry i w kilka chwil jesteś na miejscu.

 

1. Kasprowy Wierch

 

Na ten szczyt Turyści najczęściej decydują się wyjechać wyciągiem, który znajduje się w Kuźnicach. Tutaj wjazd samochodów jest zabroniony, wyjątkiem są pojazdy, które mają specjalnie uprawnienia. Nasza firma ma możliwość dowiezienia Was do Kuźnic pod sam wyciąg!

 

2. Morskie Oko

 

Piękny szlak prowadzący do Morskiego Oka ma to do siebie, że nie jest bardzo wymagający. Oznacza to, że osoba prawie w każdym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej jest w stanie tam dotrzeć i rozkoszować się wyjątkowo pięknym widokiem jeziora.

Aby rozpocząć wędrówkę, należy dojechać do Palenicy Białczańskiej gdzie znajduje się wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przygotowany tu parking sporo jednak kosztuje, a w sezonie trzeba liczyć się z uciążliwymi korkami. Korzystnym rozwiązaniem są więc transfery Zakopane - szczególnie z firmą BusTatry, która jest zawsze na czas!

 

3. Termy 

 

Czym byłby udany urlop bez skorzystania ze SPA i przyjemnego leniuchowania w ciepłej wodzie termalnej? Na Podhalu basenów termalnych jest kilka ale każdy z nich zachwyca szeroką gamą atrakcji i możliwości zarówno wypoczynkowych, jak i rozrywkowych.

Mały czy duży - każdy będzie zadowolony z czasu spędzonego w basenach termalnych.

 

 

Co nas wyróżnia?

Praca pełna pasji!

 

Nasza firma na rynku podhalańskim jest już od 25 lat. Oznacza to, że znamy najszybsze i najłatwiejsze drogi do celu. Niestety nie wszystkie transfery Zakopane mogą pochwalić się taką umiejętnością.

Doskonale znamy branżę turystyczną i chętnie służymy radą gdzie warto się udać, które miejsca wymagają wcześniejszej rezerwacji i na co trzeba się przygotować przed wyprawą.

Przez lata pracy pracy nabyliśmy doświadczenia w komunikacji z Klientem. Wiemy czego oczekują nasi Pasażerowie i staramy się im to dać.

Szanujemy nasze pojazdy, które doprowadziły nas do tego gdzie dziś jesteśmy. Zdajemy sobie też sprawę, że zadbane i czyste samochody to nasza wizytówka i gwarancja komfortowej podróży naszych Klientów.

Stawiamy na rozwój! Zaczęliśmy organizować transfery Zakopane, a dziś jeździmy już po drogach europejskich. To wszystko dla Pasażerów ale także z miłości do naszej pracy.

 

Potrzebujesz transfery Zakopane?

Właśnie znalazłeś! Zarezerwuj BusTatry!

 

Szybka i przyjemna rezerwacja odbywa się online za pomocą strony internetowej lub telefonicznie.

Poinformuj nas o swoich potrzebach, a my postaramy się o satysfakcjonującą ofertę:

1. Przejazd na terenie Podhala

2. Wycieczka jednodniowa organizowana przez naszą firmę partnerską - OtoTatry

3. Wycieczki na terenie całej Polski

4. Wycieczki zagraniczne

5. Transport na: wesela/ chrzciny/ imprezy okolicznościowe