BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Wycieczki perfekcyjnie zorganizowane!

Zarezerwuj transport Zakopane i ciesz się swoim urlopem

 

Każdy czas jest dobry aby wybrać się na wycieczkę w góry! Oferta na Podhalu skierowana jest dla odbiorców w każdym wieku i w każdym czasie. Kto był w Tatrach chociaż raz, ten na pewno będzie chciał wrócić. Szereg możliwości rekreacyjnych jakie oferują tutejsze wsie i miasteczka dosłownie powala. Jedyne co jest konieczne aby na maksa wykorzystać czas w górach to dobra organizacja i transport Zakopane. Tym zajmiemy się my! 

BusTatry zaprasza!

 

Poznaj naszą firmę

Zaufały nam już tysiące Pasażerów!

 

BusTatry to firma z tradycjami, która Podhale i jego możliwości zna od podszewki. Mało wspomnieć, że jesteśmy rodowitymi Góralami. Działalność prowadzimy już od ponad 25 lat więc  przewóz to nie tylko nasza praca ale znaczna część naszego życia. Dlatego też dokładamy starań aby transport Zakopane, które oferujemy był na wysokim poziomie i abyśmy mogli być z niego dumni.

 

Nasza flota

Pojazdy, które dowiozą Cię na miejsce!

 

Do tej pory zainwestowaliśmy w sześć pojazdów różnej wielkości, dzięki czemu możemy zaoferować transport dla kilku osób lub dużej zorganizowanej grupy.

 

BusTatry to:

→ Minibusy do 8 osób

→ Busy do 28 osób

→ Autobusy do 60 osób

 

Oczywiście nie tylko  pojazdy składają się na naszą organizację. Firmę tworzą przede wszystkim ludzie - kierowcy, których wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie na drodze umożliwiają bezpieczny i sprawny transport Zakopane.

 

Praca w firmie BusTatry to nie tylko prowadzenie pojazdu. Nasze zadania to także:

 • dbałość o czystość i porządek w busach,

 • regularna kontrola sprawności pojazdów,

 • odbywania szkoleń i nabywanie coraz to nowych informacji w zakresie zmieniającego się prawa drogowego w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej,

 • monitorowanie ofert turystycznych na terenie Podhala i udzielanie rzetelnych informacji Klientów

 

Pełen profesjonalizm w busie i poza nim to zdecydowana wizytówka naszej firmy!

 

BusTatry dotrze wszędzie!

Odwiedź dowolne miejsce na Podhalu

 

Transport Zakopane to czynnik bardzo ważny w planowaniu wypoczynku w górach. Liczne atrakcje, stoki narciarskie, termy czy wejścia na szlaki często rozmieszczone są w oddalonych od siebie miejscach.

Istotna jest więc znajomość najbliższych parkingów czy objazdów pozwalających na uniknięcie stania w korkach. Bez względu na cel Twojej podróży z nami zaoszczędzisz czas oraz pieniądze!

 

Więcej niż tylko transport Zakopane

Z nami zwiedzisz Europę!

 

Pracując na terenie Podhala byliśmy dumni móc pokazać Pasażerom kolejne piękne zakątki tego regionu oraz ułatwić podróżowanie po często zakorkowanym i niełatwym terenie.

Z czasem jednak poczuliśmy, że możemy i chcemy zaoferować coś więcej.

Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty i wprowadzenie usługi transportu do różnych miejsc w Polsce, a po jakimś czasie także w Europie!

 

Nasze ostatnie podróże

Małopolskę mamy w jednym palcu!

 

Szczególnie w okresie wiosny, lata i jesieni zdarzają się Turyści, którzy do Zakopanego przyjeżdżają z innych, odległych województw i decydują się na zwiedzenie nie tylko Podhala ale i innych zakątków małopolski. Dlatego właśnie transport Zakopane, a konkretnie firma BusTatry wydłuża swoją trasę!

Cieszymy się, że możemy zaproponować wyjazd w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce w naszym województwie, a także poza nim!

 

Miejsca, do których szczególnie często powracamy to:

 

 • Kraków

Miasto szczególne, pełne zabytków, miejsc kultury oraz historycznych, uroczych uliczek na Kazimierzu, który kusi nie tylko pięknymi widokami ale również pysznymi zapiekankami.

 

 • Wieliczka

Zazwyczaj to miasto odwiedzamy przy okazji pobytu w Krakowie. Tutejsza Kopalnia Soli to wyjątkowy obiekt o wspaniałych rzeźbach i niesamowitej historii, a także miejsce, które świetnie wpłynie na udrożnienie dróg oddechowych.

 

 • Oświęcim

Miasto, które szczególnie zasługuje na uczczenie go wizytą i chwilą ciszy. Niezwykły pomnik pamięci dla tych, którym przyszły tam spędzić nierzadko ostatnie chwile swojego życia.

 

 • Zator

Nazwa tej miejscowości być może niewiele mówi, ale właśnie tu znajduje się największy w Polsce park rozrywki Energylandia! Tu zabawy i szaleństwa starczy na co najmniej jeden dzień

 

 • Wadowice

Miasto, w którym urodził się i żył Karol Wojtyła. Nasz ukochany św. Jan Paweł II pozostawił w swoim domu wiele pamiątek, które dziś można podziwiać, a następnie udać się na ulubiony przysmak papieża - wadowicką kremówkę.

 

 

To nie wszystko 

Wycieczki zagraniczne z BusTatry!

 

Gdy wycieczki po Polsce zyskały popularność, wiedzieliśmy już, że transport Zakopane musi wyruszyć dalej! Tak zaczęliśmy odwiedzać kolejne stolice naszych sąsiadów:

 

 • Bratysława

Monumentalne katedry, Most NSP, Słowacki Teatr Narodowy. Stolica Słowacji ma oczywiście do zaoferowania o wiele więcej, a to wszystko w klimatycznej atmosferze, ponieważ miasto to nie jest przetłoczone lecz umożliwia spokojne spacery i pełen relaks.

 

 • Budapeszt

Muzeów, Teatrów i innych pomników architektury nie brak w jednej z największych stolic europejskich. Do tego łaźnie i termy, pyszny smak langosza popijaneg