BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Komfortowe podróżowanie w przystępnej cenie

Wynajem autokaru Zakopane i nie tylko

 

BusTatry to firma, która działa na rynku od ponad 25 lat i jak się okazuje, rynek ten stał się dla niej nieco mały. Z tego powodu swoją działalność rozszerzyliśmy poza Podhale i dzisiaj wozimy naszych Gości po całej Polsce  a także po Europie. Wszystkie drogi stoją otworem dla nas, umożliwiając Wam przeżycie niesamowitych wrażeń i zobaczenie wielu wspaniałych atrakcji!

 

Oferta dla małych i dużych grup

Szereg gotowych do drogi pojazdów czeka!

 

Nasza flota składa się z sześciu komfortowych pojazdów, które umożliwiają wygodną podróż. Wynajem autokaru Zakopane oraz na wycieczki dalekobieżne musi cechować swoboda wypoczynku w trakcie jazdy oraz wystarczająca ilość miejsca dla każdego Pasażera.

W zależności od tego gdzie odbędzie się wycieczka oraz ile osób weźmie w niej udział, mamy do zaoferowania:

  • ośmioosobowy minibus

  • busy do maksymalnie 28 osób

  • autobus do maksymalnie 55 osób

 

BusTatry to pewna firma!

Bezpieczny wynajem autokaru Zakopane

 

Naszym atutem jest długi staż jaki posiadamy na rynku turystycznym na Podhalu. 25 lat pracy na drodze powoduje,  że nasze doświadczenie jako kierowców jest niepodważalne, a wiedza pozwala zapewnić bezpieczeństwo Pasażerom. Oczywiście czuwamy nad pracą młodszych kolegów a także nad ich rozwojem.

Codziennie siadając za kierownicą bierzemy odpowiedzialność za Pasażerów w różnym wieku. Taka jest oferta wynajem autokaru Zakopane. Dlatego ciągle się szkolimy, uzyskujemy coraz to nowe certyfikaty, a przede wszystkim monitorujemy zmieniające się przepisy. Jako firma ciesząca się ogromnym autorytetem wśród lokalnych mieszkańców oraz Turystów dbamy aby zarówno nasze certyfikaty jak i stan mechaniczny pojazdów, zezwalały na w pełni bezpieczny transport, niezależnie od miejsca docelowego.

 

Najłatwiejszy wynajem autokaru Zakopane

Szybki kontakt, miła obsługa

 

Jako firma rozwijająca się i idąca z duchem czasu oferujemy wiele możliwości kontaktu i rezerwacji. Pracownicy naszego biura są przyjaźnie nastawieni do pracy z Klientem ale przede wszystkim perfekcyjnie przeszkoleni aby służyć pomocą i doradztwem w zakresie szerokich możliwości rekreacyjnych, jakie daje Podhale.

Wyczerpujących informacji udzielamy szybko telefonicznie oraz mailowo. Wynajem autokaru Zakopane można także zarezerwować online ,co w dobie smartfonów jest podstawową funkcją.

 

Gdzie z BusTatry?

Brak ograniczeń to nasze motto!

 

Wynajem autokaru Zakopane to przede wszystkim możliwość poznania Podhala, a ono ma wiele do zaoferowania. Zawieziemy Cię w każde ze znanych miejsc turystycznych:

  • Gubałówka,

  • Wielka Krokiew,

  • Termy,

  • wejścia na najbardziej znane i piękne szlaki turystyczne jak  Morskie Oko czy Doliny Tatrzańskie,

  • Kuźnice, a  w nich kolejka na Kasprowy Wierch i niezapomniane widoki z góry.

 

Kochamy nasz rejon i jesteśmy dumni, że możemy wozić Turystów po krętych, górskich drogach Podhala. Wiemy jednak, że cała małopolska, a także dalsze części naszego kraju oferują wiele atrakcji, do których chętnie Was zawieziemy. Wynajem autokaru Zakopane sięga więc dalej.

Do tej pory zorganizowaliśmy transport dla zadowolonych Gości m.in. do:

→ Krakowa,

→ Wadowic,

→ Oświęcimia,

→ Energylandii,

→ Wiednia,

→ Bratysławy

 

Wystarczy kontakt z BusTatry aby nawet krótka, wakacyjna przygoda przeistoczyła się w ciekawą podróż, pełną nieograniczonych przygód i możliwości!

 

Podróże małe i duże

Kompleksowa oferta na różne okazje

 

BusTatry działa na rynku tatrzańskim, którego głównymi odbiorcami są Turyści, jednak firma nie zapomina o lokalnych mieszkańcach. Transport potrzebny jest nie tylko na dalekie wycieczki ale czasem tuż obok domu. Wynajem autokaru Zakopane dla miejscowych tylko u nas!

Biorąc pod uwagę wyjątkowe sytuacje i okolicznościowe wydarzenia, nasi kierowcy służą swoją pomocą i chętnie zawiozą Was na miejsce.

Kursy blisko bieżne, które oferujemy:

→ transfer z i na lotnisko,

→ transfer na wesela, chrzciny

→ wycieczki szkolne, służbowe

→ dowolne okazje, w których nie chcesz korzystać z własnego środka lokomocji.

 

Usiądź i odpocznij

Zawieziemy Cię na miejsce!

 

Choć urlop z założenia ma służyć wypoczynkowi, w rzeczywistości potrafi zmęczyć. Dlaczego? Bo owocny urlop to taki, w którym uda się zobaczyć nowe rzeczy, pomniki przyrody, ciekawą architekturę, atrakcje turystyczne. Tego z kolei nie da się zrobić siedząc  w miejscu. Nasza firma powstała, aby ułatwić Wam odpoczynek w czasie urlopu i umożliwić zwiedzanie!

Kto zna Zakopane i jego okolice ten wie, że są piękne i bogate w wiele wspaniałych atrakcji ale także w tysiące spacerujących oraz jeżdżących turystów. To wynosi nas na piedestał wśród turystycznych rejonów Polski, ale też potrafi uprzykrzyć życie. BusTatry z kolei je ułatwia!

 

→ Zapomnij o parkingach! 

 

Poszukiwanie wolnych miejsc parkingowych to w Zakopanem nie lada wyzwanie, szczególnie w okolicach najchętniej odwiedzanych przez Turystów. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty zyskasz na czasie i zaoszczędzisz pieniądze!

 

→ Daj odpocząć nogom!

 

Zwiedzanie jest przyjemne dla ducha lecz nie zawsze dla ciała. Po długich wędrówkach górskich czy zjazdach na nartach, nogi potrzebują odpoczynku, a nie manewrowania pedałem gazu lub sprzęgłem. Dlatego chętnie wyręczymy Cię w transporcie do miejsca noclegowego.

 

→ Omiń korki!

 

Nawet jeśli jesteś stałym bywalcem Zakopanego to zapewne nie znasz tylu objazdów, co nasi kierowcy, urodzeni w tych rejonach. Szczególnie w okresie zimowym, gdy wszyscy narciarze zjeżdżają  w te okolice, znajomość objazdów i bocznych dróg oraz umiejętność zachowania się na nich, nabiera znaczenia.

 

→ Dostosuj się do warunków!

 

Niestety nie wszystkie pojazdy posiadają napęd na cztery koła, a nie wszyscy kierowcy potrafią założyć łańcuchy na opony. Zima w górach często jedna wymaga takich rozwiązań, aby dojazd w niektóre miejsca był możliwy. Wpisujesz się we wspomnianą przez nas grupę? Skorzystaj z BusTatry oraz oferty wynajem autokaru Zakopane.