BusTatry.pl

 

Wojciech i Paweł Pańszczyk

ul. Jesionkówka 10a, 34-520 Poronin

tel.: 601 419 922, tel. 534 995 178

mail: biuro@bustatry.pl

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

GALERIA

KONTAKT

tel.: 601 419 922,

tel.: 534 995 178

DLACZEGO MY?

OFERTA

GALERIA

ZAMÓW ONLINE

Komfortowo i bezpiecznie!

Z nami zwiedzisz Podhale i nie tylko…

 

Chcesz odwiedzić Zakopane i rozpoczynasz właśnie organizację wypoczynku? Pamiętaj, że ważną kwestią jest przemieszczanie się po mieście. Pierwszym punktem na Twojej liście powinien być zdecydowanie wynajem busa Zakopane. Kolejnym - odwiedzenie naszej strony internetowej!

 

BusTatry to nie tylko pojazd, ale przede wszystkim kierujący nim ludzie, którzy znają i kochają rejon, a swoje zadania wykonują z pasją!

 

Nasze busy nie znają granic

Powiedz nam dokąd chcesz jechać, my zajmiemy się resztą!

 

Jako doświadczona firma nie zamykamy się na nowe wyzwania i mamy szerokie horyzonty. Wynajem busa Zakopane to początek naszej działalności, która aktualnie rozszerzona została na wiele innych miejsc w Polsce oraz zagranicą! 

Nasi kierowcy zawiozą Cię w wyznaczone miejsce, niezależnie od tego jak daleko od Zakopanego się znajduje. 

 

Doświadczenie, tradycja, nowoczesność

Pracujemy i szkolimy się dla Ciebie!

 

Na rynku znani jesteśmy od 25 lat! Działalność zaczynaliśmy głównie na terenie Podhala i to wynajem busa Zakopane stanowiło naszą główną ofertę. Z biegiem czasu dostrzegliśmy jednak potrzeby naszych Klientów oraz fakt, że Zakopane jest doskonałą bazą wypadową do wielu ciekawych miejsc w całej małopolsce, a także za granicą.

Odbyliśmy szkolenia konieczne do tego, aby przewozić grupy po Europie. Dzisiaj nasza firma nie zna granic! Dziś chcemy umożliwić Ci zwiedzenie jak największej liczby wspaniałych miejsc!

 

Jak podróżować to z klasą

Komfortowe i zadbane pojazdy

 

Wożąc ludzi od tylu lat doskonale wiemy o tym, co liczy się dla Pasażera. Dotarcie na miejsce to wbrew pozorom nie najważniejsza kwestia. W dzisiejszych czasach przemieszczanie się pomiędzy różnymi miejscami nie stanowi większego problemu. Liczy się jakość podróży, a ta jest u nas na najwyższym poziomie.

 

Wynajem busa Zakopane będzie satysfakcjonujący tylko z BusTatry!

 

Co o tym świadczy? Proste rzeczy:

→ uprzejmi i życzliwi kierowcy,

→ klimatyzowane i zadbane autokary,

→ szeroka oferta obejmująca wycieczki na terenie kraju i zagranicą,

→ pozwolenia i certyfikaty uprawniające do organizowania dalekobieżnych wycieczek,

→ możliwość dopasowania usługi do odbiorcy: posiadamy w ofercie minibusy dla 8 osób, busy do 28 osób oraz autobusy do 66 osób

→ dostosowanie ceny do potrzeb

→ 25 lat doświadczenia za kierownicą i w kontaktach z Pasażerami

→ wynajem busa Zakopane nie tylko dla celów turystycznych

 

Co warto zobaczyć na Podhalu

Polecane i najczęściej odwiedzane z nami miejsca

 

W naszej pracy pewne są dwie rzeczy: to, że na Podhalu nie będziesz się nudzić oraz to, że nie istnieje miejsce, do którego nasz bus nie dociera. Z nami dojedziesz wszędzie!

Jako, że od 25 już lat wozimy miłośników Tatr z miejsca na miejsce to wiemy, gdzie na pewno warto się udać. Wynajem busa Zakopane służy do tego aby w krótkim czasie dowieźć Cię do stałych punktów turystycznych jak: Wielka Krokiew, Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej Krzeptówki, Gubałówka i wiele innych.

BusTatry podwiezie Cię także do punktów startowych najpiękniejszych górskich szlaków w Tatrach: Morskie Oko, Kuźnice czy tatrzańskie Doliny.

 

A trochę dalej Klienci odwiedzają…

 

Gdy odwiedzają nas osoby z rejonów środkowej lub północnej Polski, nasze kursy obejmują głównie małopolskę. Z doświadczenia naszych Gości możemy polecić odwiedzenie największego w Europie Parku Rozrywki Energylandia, Krakowa oraz pobliskiej Wieliczki z piękną Kopalnią Soli. Przy okazji takiego kursu chętnie kierujemy się też do papieskich Wadowic oraz Oświęcimia.

 

Postaw na relaks - wynajmij busa!

Wynajem busa Zakopane gwarantem beztroskiego wypoczynku.

 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czemu zwykły transport miałby decydować o Twoim komforcie podczas urlopu, to chyba nie spędzałeś go zimą w Zakopanem.

Stolica Tatr zimą jest piękna i to nie jest tylko nasze czy Twoje zdanie. Jest to opinia tysięcy Turystów zjeżdżających do nas i tworzących kilometrowe korki do największych kompleksów narciarskich w okolicy.

Z nami zapomnisz o korkach, a wszystko dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości najszybszych i bezpiecznych dróg objazdowych. W końcu wynajem busa Zakopane w naszej firmie prowadzi nikt inny, jak rodowity Podhalanin!

Pozwól nam się zawieźć na miejsce, a sam skoncentruj się na wypoczynku i planowaniu swoich zjazdów!

 

Gdy pomysłu brak… służymy pomocą!

 

Nie każdy potrafi planować zwiedzanie, a czasem po prostu brak ochoty na wcześniejsze kupowanie biletów, telefoniczne rejestracje czy stanie w kolejkach. W takich sytuacjach warto zdać się na doświadczenie i wiedzę innych osób. Sami poniekąd tak zrobiliśmy i postawiliśmy na współpracę z bardzo dobrze rozwiniętą i polecaną firmą turystyczną OtoTatry. Firma ta zaproponuje i zorganizuje odpowiednie dla Ciebie atrakcje, wycieczki czy miejsca rekreacyjne, a my zawieziemy Cię na miejsce i z powrotem.

 

Wynajem busa Zakopane wersja allinclusive! 

 

Zabierzemy Cię z umówionego adresu, dostarczymy na miejsce gdzie będziesz podziwiać piękne widoki, odkrywać nowe miejsca, bawić się przy rytmach folklorystycznej muzyki czy biesiadować przy ognisku. Po skończonej zabawie lub odbytym zwiedzaniu odwieziemy Cię na miejsce. Ta opcja sprawi, że kolejne urlopowe dni będą upływać nie tylko beztrosko ale przede wszystkim aktywnie, tak jak powinno być w górach!

 

Kursy nietypowe, nie turystyczne

Takie też odbywamy!

 

Nazwa naszej firmy sugeruje wynajem busa Zakopane typowo dla celów turystycznych, w rzeczywistości jesteśmy jednak elastyczni. Nasza flota obejmuje:

  • minibusy dla 8 osób,

  • busy dla 28 osób,

  • autokary dla maksymalnie 66 osób

 

Dzięki tak rozbudowanej ilości i różnorodności pojazdów, możemy obsłużyć zarówno niewielkie grupy osób jak i duże grupy zorganizowane. Pomijając wycieczki krajoznawcze, nasza oferta skierowana jest także dla grup poszukujących usług  transportowych na:

→ uroczystości firmowe,

→ wesela,

→ pielgrzymki,

→ wyjazdy służbowe/zawody sportowe i inne.

 

Szerokie perspektywy podróżnicze

BusTatry życzy szerokiej drogi!